نام کاربری :
رمز عبور :
یک شنبه - 1398/7/28
دکتر غلامحسین خدری معاون تأیید صلاحیت مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه رؤسای ادارات استعلام و تحقیق و صلاحیت علمی از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بازدید کردند.
دومین بازدید هیأت عالی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پژوهشگاه
منبع
کلیدواژه‌ها:

دکتر غلامحسین خدری معاون تأیید صلاحیت مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه رؤسای ادارات استعلام و تحقیق و صلاحیت علمی از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بازدید کردند.

دکتر علی اکبری‌معلم، دبیر هیأت اجرایی جذب پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم(ع) ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: بنا به دعوت رسمی پژوهشگاه، معاون محترم تأیید صلاحیت مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر غلامحسین خدری به‌همراه رؤسای محترم ادارات استعلام و تحقیق و صلاحیت علمی آقایان دکتر مهدی حسین‌پور و دکتر اباذر اشتری در روزهای پنج­شنبه و جمعه مورخ 16و17/7/1394 برای دومین‌بار در سال جاری از پژوهشگاه بازدید به‌عمل آوردند. رییس اداره امور هیأت علمی افزود: هیأت، نخست با انجام بازدید از نمایشگاه، با آثار، افتخارات و دستاوردهای پژوهشی پژوهشکده­ها و مراکز پژوهشگاه بیش‌تر آشنا شدند و در ادامه با حضور رییس و معاونان پژوهشگاه و رؤسای پژوهشکده‌ها و مراکز و تعدادی از مدیران و کارشناسان، دبیرخانه هیأت اجرایی جذب را افتتاح کردند. سپس نشست صمیمی هیأت عالی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم با هیأت رییسه پژوهشگاه برگزار شد. در این نشست پس از انجام معارفه هیأت رییسه پژوهشگاه و هیأت مرکز جذب، تسریع در تشکیل کارگروه بررسی صلاحیت عمومی و کارگروه‌های توانایی علمی هیأت اجرایی جذب و تسهیل در فرایند رسمیت‌بخشی پرونده‌های تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی پژوهشگاه در وزارت علوم مورد تأکید قرار گرفت و پیشنهادهایی برای تسریع در انجام فرایند رسمیت‌بخشی مطرح و مدنظر هیأت قرار گرفت. هم‌چنین نسبت به نحوه اجرای مواد موافقت­نامه همکاری و تشکیل جلسات مستمر بین نمایندگان و کارشناسان مرکز و پژوهشگاه و تقویت تعامل و همکاری بین مرکز جذب و پژوهشگاه مورد تأکید طرفین قرار گرفت.

برنامه هیأت در عصر روز پنج‌شنبه با تشکیل جلسه کمیته نظارتی موافقت‌نامه همکاری با حضور نمایندگان و کارشناسان مرکز جذب و پژوهشگاه پی‌گیری شد. دراین جلسه نحوه اجرای موافقت‌نامه، ساختار و سازمان نفرات و مهرهای هیأت اجرایی جذب، امکانات مورد نیاز و فرایندهای لازم برای گردش و روان­سازی کار مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

دبیر هیأت اجرایی جذب افزود: هیأت مرکز جذب وزارت علوم در روز دوم بازدید خود، جلسه کارشناسی صلاحیت عمومی و علمی را با حضور مسئولان و کارشناسان پژوهشگاه برگزار کرد. در این جلسه، وظایف و فرایندهای موجود در دو قسم صلاحیت عمومی و علمی برابر دستورالعمل و فرم‌های موجود در مرکز جذب توسط رؤسای محترم ادارات استعلام و تحقیق و صلاحیت علمی تبیین و به پرسش‌های اعضای حاضر پاسخ داده شد. در ادامه، جلسه جمع‌بندی موضوعات مطروحه در جلسات مختلف روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار شد و گزارش جمع­بندی بررسی کمیته نظارتی موافقت‌نامه همکاری، تدوین و برای مراجع ذی­صلاح ارسال شد.

دکتر اکبری معلم در پایان اظهار امیدواری کردند، با تقویت تعامل بین طرفین و دریافت مستمر مشاوره، همکاری و آموزش‌های لازم توسط مرکز جذب وزارت علوم و بسیج امکانات و فعالیت منسجم و جهادی دبیرخانه هیأت اجرایی جذب، بر سرعت رسمیت‌بخشی اعضای هیأت علمی در وزارت علوم افزوده شود.
تاریخ خبر :
1394/8/12
آخرین بروزرسانی :
1394/8/12